Preflex logoPreflex

 

team

Achter Preflex huist een sterk team van gepassioneerde mensen met een uniforme missie en visie. Elke dag zetten zij zich in om de Preflex voorbedrade buis nog sterker in de markt te zetten en de installateur een maximaal comfort te bieden.

Frank Kerkhofs

Group commercial director - Head of export

frank@preflex.com

+32 (0)054 34 46 64

+32 (0)495 59 69 73

Bart Dupon

Group operations director

bart@preflex.com

+32 (0)54 34 46 64

+32 (0)478 97 02 07

Koen Huyghe

Group finance director

koen@preflex.com

+32 (0)54 31 87 41

+32 (0)476 25 04 82

Steven Beerens

Site manager plant Ninove

steven@preflex.com

+32 (0)54 31 87 47

 

Eddy Van Craenenbroeck

Group operations support

eddy@preflex.com

+32 (0)54 31 87 45


Kim Jacques

Internal sales

kim@preflex.com

+32 (0)54 31 87 42


Inge Leus

Internal sales

inge@preflex.com

+32 (0)54 34 46 64


Karolien Mille

Internal sales

karolien@preflex.com

+32 (0)54 31 87 40


Kris Desmet

Account manager België
West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen, Antwerpen-stad, Henegouwen (regio Doornik)

kris@preflex.com

+32 (0)497 28 73 27

Yves Luyten

Account manager België
Limburg, Antwerpen, Brussel, Vlaams-Brabant, Wallonië

yves@preflex.com

+32 (0)473 18 44 95


Rolf de Vries

Account manager Midden-Zuid Nederland

rolf@preflex.com

+31 681 99 85 96


Derk Tap

Account manager Noord-Oost Nederland

derk@preflex.com

+31 630 22 23 20

13

dec.

ONZE VERPAKKINGEN STAAN OP PUNT!

Veilig, gemakkelijk en snel installeren: het is en blijft onze grote belofte! Ook onze verpakkingen spelen hierbij een belangrijke rol. Alles begint met het vlot herkennen van het juiste product. Omdat één oogopslag moet volstaan, worden onze producten voortaan voorzien van een gekleurde wikkelfolie per productcategorie.

Lees meer Alle blogberichten